BAYBYGİZ - "İşimiz Sanatımızdır"  - 

 

Babygiz markası ile bebek, çocuk  giyim aksesuarlarının Türkiye çapında tasarım ve üretimini yapıyor, %100 yerli ve %100 El yapımı motto'su ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen e-ticaret sitelerinde toplam adedi 1000 lere ulaşan özel tasarım ürünlerimizin satışını gerçekleştiriyoruz. Markamızın temel misyonu "işimiz sanatımızdır" anlayışı ile müşterilerimize standartların dışında en özel en şık ve en farklı ürünleri sunabilmek. 

 


BABYGİZ - 2012 yılından bu yana " Farklı Çizgilerin Adı" -

 

Sıradan değil fark yaratan, kaliteyi şıklığı ve görselliği öne çıkaran butik ve özel tasarım ürünlerimizle 2012 yılından bu yana meleklerimiz bebeklerimizi çocuklarımızı anne ve babalarını  marka patentli ürünlerimizle mutlu ediyor, her keseye ve zevke uygun tasarımlarımızla anne ve babaların ilk tercihi oluyoruz

 


Neden Babygiz?

 

Çünkü Babygizde tasarım, üretim , satış ve gönderim aynı çatı altında toplanıyor eksiksiz ve en hızlı şekilde ürünlerimiz hatasız, eksiksiz ve ekstra ücretler olmadan sizinle buluşuyor.

Çünkü Memnun Müşteriler bizim için her şeyden değerli , ürünlerimizi kullanan çocuklarımızın büyümesine yıl ve yıl tanık oluyor, bu mutluluğu sizlerle yaşıyoruz.

 


BabyGiz Markasının Kurucusu  Neriman IŞIKLI'nın mesajı....

 

Babygiz isminin doğuşu, temelleri çok sağlam bir bilgi birikimi ile meslek aşkının  yan yana gelmesi ile oluşmuş kaçınılmaz bir süreçti benim için. Önce İstanbul devlet opera ve balesinde bilinen tüm opera, bale ve resitallerin kostümlerinde izlerini görebileceğiniz bir emekle geçen 25 yıl;sonrasında özel bir atölyede Türk sinemasının mihenk taşları olmuş ,gişe rekorları kırmış filmlerinin kostümlerini yaratmakla geçen 10 yılın sonrasında geldi bu adım. Bu giyimi sanata dönüştürme fikriydi  aslında.

Babygiz markasını yaratırken vizyonum,  çok sevdiğim çocuklar için , en kalite, en özel  ve en önemlisi en sağlıklı ürünler  ile fark yaratacak bir iş çıkarabilmekti. Çocuklarımız eşi benzeri olmayan en değerli hazinemiz. Onları mutlu etmek,  doğdukları  günden itibaren her şeyin en güzelini onlar için yapabilmek adına didinir dururuz. İşte Babygiz'in amacı da küçük meleklerimizin tertemiz  dünyasını onları mutlu edecek küçük dokunuş ve çizgilerle daha güzel yapabilmek. Standartlık, tek düzelik, fabrikasyon üretim  Babygiz'in hamurunda olmayan özellikler, bizim hamurumuzu yenilikçilik, yaratıcılık ve dinamizm oluşturuyor. Biz yaptığımız işi bir sanat olarak görüyoruz.

ÖZETLE; 

 

Marka ve tasarımları patent enstitüsünce onaylanan BABYGİZ ürünlerine sahip olmak için 10 neden;

 

1.   ÖZEL TASARIM

2.   Tamamen  EL YAPIMI

3.   Tamamen YERLİ ÜRETİM, YERLİ MALZEME

4.   SAĞLIKLI,

5.   Uygun fiyat ile KALİTE ve Fark yaratan ŞIKLIĞIN buluşması

6.   Her zevke hitap edecek sayısız 1000' adet'e yakın alternatif

7.   Bebekleriniz ve Çocuklarınız için butik ürünler,ÖZEL SİPARİŞ İMKANI

8.   Türkiye'nin en çok bilenen tüm alışveriş ve moda giyim sitelerinde yüksek taleple  güven ve beğeniyle satılan ürünler 

9.   ÜSTELİK  İADE  GARANTİSİ VE  TÜM ALIŞVERİŞLERDE ÜCRETSİZ KARGO AVANTAJI İLE

10.  AYRICA  SİTE ÜYELERİMİZE ÖZEL  YIL BOYU DEVAM EDEN ÖZEL HEDİYE ÇEKİ VE İNDİRİM KAMPANYALARI , SÜRPRİZ HEDİYELER 

Farklı olmak isteyenlerin Seçimi BABYGİZ

"İŞİMİZ SANATIMIZDIR"