BABYGİZ markası olarak en önemli değerimiz müşterilerimizin memnuniyetidir. İşimiz Sanatımızdır felsefemiz ile müşterilerimizden gelecek tüm özel sipariş ve ürün isteklerine ve aynı gün içinde cevap veriyoruz.


Özel Sipariş Talepleriniz için aşağıda yer alan  sıkça sorulan bölümünü okuyarak bilgi sahibi olabilir yada e-mail yada telefon vasıtası ile tarafımızla iletişim kurabilirsiniz.

 

Bir ürünü çok beğendim ancak beden yaşı bebeğimin yada çocuğumun beden yaşı ile uyumlu değil ne yapmalıyım?

Hiç sorun  değil, sitemizde ürünlerin satış sayfalarında verilen bedenler stoklar için üretilen bedenlerdir. Talep etmeniz halinde çocuklarınız için 14 yaşına kadar özel bedenle üretim yapılabilmektedir. Tek yapmanız gereken mail ya da telefonla istekte bulunmak aynı gün içinde bizden gelecek olumlu cevabın ardından siparişi verirken not bölümüne istediğiniz beden yaşını eklemektir. 

 İstediğim  beden yaşı için  ek ücret talep ediliyor mu?

Kesinlikle Hayır,  ürünün mevcut site satış fiyatından siparişinizi verebilirsiniz

Bu durum ürünün kargoya verilme süresini etkiler mi?

Hayır, Firmamız her türlü siparişte, aynı gün ve ücretsiz kargo esasına göre çalışmaktadır.

Çocuğuma aldığım ürünü çok beğendim, keşke yetişkin olan ablası abisi hatta kendim, babası/annesi içinde aynı ürünü satın alabilseydim,  ailece bu ürüne sahip olabilir miyiz?

Hiç üzülmeyin, çoğu ürünümüzün yetişkinler için olanları da talep halinde üretilebilmektedir.Tek yapmanız gereken firmamızdan mail yada telefon yoluyla talepte bulunmak.

Ürün çok güzel sadece keşke bazı aksesuarları (fiyonk kurdela, püskül ponpon, etiket, arma vs) olsaydı/olmasaydı.  Aksesuar eklemek yada çıkarmak mümkün müdür?

Bu talepleriniz de karşılanabilmekte, aksesur fark ücreti fiyata eklenmekte yada düşürülmektedir.

Bu taleplerimi nereye yapmalıyım?

Tüm bu talepleriniz ve aklınıza gelen başka sorular için

mail ile iletişim   : [email protected]  veya [email protected]

telefon ve whatsup  : 530 649 00 92

veya sitemizdeki iletişim formunu doldurarak talep yapabilirsiz